מכשיר חתירה ביתי | מכונת חתירה | מכשיר כושר חתירה - דור ספורט

מכשירי חתירה

ראשי >מכשירי חתירה

מכשיר חתירה מקצועי

מכשיר החתירה הוא מכשיר אימון פונקציונלי המאגד מספר רחב של שרירים שעובדים בו זמנית, הוא מומלץ ביותר לאנשים עסוקים אשר מחפשים לחזק את כל שרירי הגוף וכאלה שלא יכולים להתאמן מסיבות כאלה ואחרות ושרוצים לחסוך זמן יקר, מכשיר החתירה עובד על שרירי הגב היד הקדמית, היד האחורית והכתפיים בעת משיכת החתירה כלפי הגוף, באותו זמן מכשיר חתירה זה עובד על שרירי הרגליים והישבן בעת ביצוע הדחיפה אחורה לסיכום ניתן לומר שזהו המכשיר האולטימטיבי מבחינת נוחות, מרחב, זמן ומחיר .
 

שיפור סיבולת הלב ריאה

בעזרת שימוש במכשיר חתירה לא רק שהוא מחזק ומגדיל את כל שרירי הגוף בו זמנית, אלא הוא גם משפר את סיבולת הלב והריאה שלנו, בכך שאנו מושכים ודוחפים את עצמנו בעזרת המוט הנשלף והכיסא הזז מערכת הקרדיו שלנו מתאמצת ומפעילה את שרירי הליבה בצורה איתנה, מכשיר זה הוא המכשיר האולטימטיבי לפעילות ספורטיבית קצרה אך ממוקדת!

 

פונקציות מיוחדות עם מכשיר החתירה

מכשיר החתירה שלנו מתדהר בפונקציות טכנולוגיות חדישות עם צג דיגיטלי מקובע המראה: מדידות זמן מרגע תחילת הסט ועד לסופו, מס` החתירות אותו המשתמש ביצע, מהירות החתירות והמהירות הממוצעת שבוצעה הכולל מד התקדמות מיוחד הפרוס על פני גרף של חודשים ,מרחק משיכות באימון, מרחק בכלל האימונים, מד ספירת אנרגיה (קלוריות) ששרפתם בזמן האימון, מד דופק המראה את הדופק שלכם בכל רגע נתון.
בנוסף ניתן להגדיר בצג פונקציות אישיות אותן תוכלו לשנות ידנית לפי בקשתכם כמו : זמן אימון, מרחקים שונים שאותם ניתן לכוונן, מהירות חתירות ורמות התנגדויות שונות שניתן לשלוט בהן באמצעות הצג, המערכת מגיעה עם אות ויזואלי ואקוסטי.
מכשיר חתירה זה מתדהר בטכנולוגיית 2 צילינדרים הידראולים, המאפשרים שינוי התנגדות משקל בין 1 ל-12 לפי חוזקות שונות.
מושב "רץ" נוח ואיכותי המורכב על מכבשים לתנועה חלקה.
בקניית מכשיר חתירה כזה או אחר תקבלו מאיתנו מתנה, תקבלו תחתיות גומי איכותיות למניעת החלקה ושחיקה..


מכשיר חתירה ביתי 

חיפשתם מכשיר חתירה ביתי וכל התוצאות שהופיעו היו מכשירי חתירה גדולים ולא רלוונטים ? אצלנו קיימים מגוון דגמים של מכשירי חתירה ביתיים במגוון גרסאות, מכשיר חתירה ביתי מתקפל - המאפשר ניוד קל ממקום למקום, הוא מתקפל וחוסך מקום יקר בבית  ומתיישר חזרה לגודלו המקורי בעת ביצוע האימון, מכשיר זה אינו חוסך בכל שאר האופציות המציע מכשיר חתירה רגיל אשר אינו מתקפל, ולכן נחשב כמכשיר האולטימטיבי ביותר גם מבחינת נוחות ופונקציונליות וגם בגלל מחירו המופחת לעומת שאר הדגמים המובילים.

אנו מציעים אחריות רחבה לכל סוגי מכשירי החתירה אופצייה להתקנה ביתית ומשלוחים לכלל רחבי הארץ. 
 

מבזקים

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp