מתקן מתח לקיר | מתקני מתח מקבילים לחצר ולבית - דור ספורט

מתקני מתח

ראשי >מתקני מתח

מתקן מתח, מתקני מתח לקיר ומתקן מתח מקבילים: כלי האימון היעילים לפלג הגוף העליון

 
השגת פלג גוף עליון חזק דורש מסירות והתמדה, עם אימון נכון וציוד מתאים.מתקן מתח, מוטות מתקן מתח מקבילים הם שתי כלים חיוניים שיכולים לקחת את אימון פלג הגוף העליון שלך לשלב הבא. במאמר זה, נתעמק ביתרונות של אביזרי אימון אלו המסייעים לך לחטב את שרירי פלג הגוף העליון שלך ביעילות.
 

מתקני מתח : מעלה את רמת הכוח שלך

 
מתקני מתח הם כלי אימון פשוטים אך יעילים להפליא המכוונים למספר שרירי פלג גוף עליון. על ידי אחיזת המוט עם כפות הידיים אשר פונות ממך ומשיכת גופך כלפי מעלה, אתה משלב את הגב, הדו-ראשי והכתפיים שלך. תרגילי משיכה אלו ידועות בבניית כוח פלג גוף עליון, שיפור היציבה ופיתוח פלג גוף עליון בצורת V.
 
מוטות למתקן מתח נשלפים מגיעים בצורות שונות, כולל מוטות אשר מותקנות על מסגרת דלת, מוטות למתקן מתח צמודים על הקיר ודגמים עצמאיים. אוניברסליות זו מאפשרת לך למצוא אפשרות מתאימה על סמך השטח הפנוי ומטרות האימון שלך. בנוסף, מוטות למתקן מתח אלו תומכים לעתים קרובות בתנוחות אחיזה שונות, ומאפשרים לך למקד לקבוצות שרירים שונות ולהוסיף גיוון לאימונים שלך.
 

מתקן מקבילים: הגדיל את שריר היד האחורית

 
מקבילים, הם כלי אימון מגוונים המציעים מגוון שונה של תרגילים בהשוואה ל מתקני מתח. על ידי אחיזה במוטות ותמיכה במשקל הגוף שלך, אתה יכול לבצע תרגילים שונים כמו משיכות כנגד הגוף כלפי מעלה, הרמת רגליים ועוד. מוטות אופקיים מכוונים לשרירי היד האחורית, החזה, הכתפיים ושרירי הליבה, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת לאימונים מקיפים בפלג הגוף העליון.
 

מבזקים

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp