משקולות יד | משקולות אוניברסליות, מוט משקולות ועוד - דור ספורט

משקולות ומוצרים נלווים

ראשי >משקולות ומוצרים נלווים

משקולות אונבירסליות, מוטות למשקולות, משקולות למאמנים אישיים ולחדרי כושר במחירים המשתלמים ביותר.

1 2 הבא >

משקולות: השער שלך לכוח ולכושר

 
משקולות חופשיות, יאמרו חברי הכושר המובהקים, עמדו במבחן הזמן ככלי חיוני לבניית כוח, חיטוב שרירים והשגת כושר כללי. מחובבי חדר כושר מקצועניים ועד למתחילים שיוצאים למסע כושר, משקולות מציעות דרך רב-תכליתית ויעילה להגיע ליעדים שלך. בואו להתעמק בעולם המשקולות, לחקור את היתרונות שלהם ואת הכוח שהם מחזיקים בבניית מסת השריר שלכם.
 
 

תרגילים מגוונים עם משקולות חופשיות


משקולות חופשיות מייצגות את הפשטות שבכושר. משקולות חופשיות אלו מספקות מגוון אפשרויות אימון המכוונות לקבוצות שרירים שונות, מה שהופך אותן לחלק הכרחי בכל אימוני הכוח. בין אם אתה שואף לחטב את הידיים שלך, להגדיל את הכתפיים שלך או לחזק את הליבה שלך, משקולות הן הפתרון המומלץ שלך.
 

 
משקולות אידיאליות לכל רמות הכושר

המשקולות שלנו מספקות אנשים מכל רמות הכושר. בין אם אתה ספורטאי ותיק או רק מתחיל את מסע הכושר שלך, ניתן להתאים את המשקולות לכוח וליכולות שלך. אתה יכול לבחור בין משקלים שונים, אשר עולים בהדרגה ככל שאתה מתקדם, כדי להבטיח שהאימונים שלך יישארו מאתגרים ומתגמלים.
 
 

לטפל, לחזק, לחטב

משקולות מציעות גישה הוליסטית לכושר. הם לא רק עוזרים לך לבנות שרירים וכוח אלא גם תורמים לשיפור צפיפות העצם ולשיפור חילוף החומרים. עם שימוש עקבי, אתה תהיה עד לשינוי בגוף שלך בזמן שאתה מוריד שומן, תגדיל את השריר ותחווה דחיפה כללית באנרגיה וברווחה.
 
 

משקולות חופשיות - נוחות מוגדרת מחדש

משקולות מביאים את חדר הכושר לביתך, ומבטלת את הצורך בציוד מיוחד או מנוי לחדר כושר. הם תופסים מקום מינימלי, מה שהופך אותם לפתרון כושר אידיאלי עבור חללי מגורים קומפקטיים. בין אם אתה קצר בזמן או מעדיף פרטיות במהלך האימונים שלך, משקולות מספקות את הנוחות שאתה צריך.\
 

מוט משקולות 

מוט משקולות איכותי במשקל 10 ק"ג, עשוי מברזל איכותי ומעוצב בצורה טובה לאחיזת יד מיטבית, ניתן לבצע מגוון תרגילים שונים עם המשקולות ולייצור התנגדות מיטבית, מוט הW שלנו הוא המוט הנגיש ביותר לאחיזה מיטבית ובעזרת כך יוצרת נוחות מרבית ומונעת פציעות, מוט משקולות שלנו, מתאימות למתאמנים אולימפיים וחלקם מגיעות עם סוגרים לפלטות אשר מונעות נפילה של הפלטות ויוצרות אווירה בטוחה.
 

משקולות אוניברסליות

משקולות אוניברסליות הן משקולות הניתנות לכיוונון ושליטה במשקלים שונים, משקולות אוניברסליות אלו מתהדרות בעיצוב חדיש, ומנגנון שליטה על רמות התנגדות שונות, בקפיצות של 5,2,10 קילו ניתן לכוון את המשקולות לרמת ההתנגדות הרצוייה, משקולות אלו באות עם מוט אולימפי רחב וניתן לבצע איתו מספר נרחב של תרגילים לאימון, כמו תרגילי חזה, תרגילי כתפיים יד אחורית וקדמית, משקולות אוניברסליות אלו מתאימות בצורה מושלמת לכל מתאמן מקצועי שרוצה לאתגר את שריריו ולהרים משקלים כבדים יותר בעזרת הכיוונון המיוחד שקיים במערכת המשקולות, משקולות אלו הם האולטימטיביות ביותר לגדילה במסת השריר וחוסכות מקום רב במקום המשקולות המסורתיות שצריך לקנות מהן רבות כדי לאתגר את השריר ולעלות במסת השריר, הזמינו משקולת אוניברסלית זאת ותהנו ממבצע חד פעמי למזמינים חדשים באתר.
1 2 הבא >